Rok: 2019

Home / 2019
MEET AND CODE 2019

MEET AND CODE 2019

Kolejny rok z rzędu wspieramy inicjatywę Meet and Code, w ramach której organizujemy zajęcia z Robotyki dla dzieci we Wrocławiu. W ramach projektu zrealizujemy 3 wydarzenia edukacyjne dla dzieci zagrożonych mającym ograniczony dostęp do edukacji i zajęć pozalekcyjnych.

#FOOTBALLPEOPLE

#FOOTBALLPEOPLE

W ramach #FootballPeople Fundacja Lemura we współpracy z organizacją Fare zrealizuje wydarzenie dla dzieci we Wrocławiu, w ramach którego dowiedzą się więcej o nierówności i dyskryminacji w sporcie oraz jak z tym walczyć.

WOLONTARIAT DLA ONKOLOGII

WOLONTARIAT DLA ONKOLOGII

W maju 2019 Fundacja Lemura otrzymała dofinansowanie z budżetu Samorządu Województwa Dolnośląskiego na realizację projektu Wolontariat dla Onkologii.

WSPÓŁPRACA

WSPÓŁPRACA

W lutym 2019 Fundacja Lemura podpisała umowę o współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu.

ZAJĘCIA EDUKACYJNE

ZAJĘCIA EDUKACYJNE

Realizujemy projekt sponsorowany przez Fundację EY wraz z wolontariuszami z firmy EY, w którym realizujemy zajęcia edukacyjne dla dzieci zagrożonych wykluczeniem społecznym we Wrocławiu.