Rok: 2020

Home / 2020
Meet and Code 2020

Meet and Code 2020

W ramach projektu Meet and Code 2020 zapraszamy na spotkanie online dla uczniów poświęcone dwóm nowym ścieżkom kariery: Data Science i IT Security.

Nowe logo

Nowe logo

Od dłuższego czasu zapowiadaliśmy trochę zmian i oto właśnie dziś przedstawiamy nasze nowe Logo, w którym ukryty jest i Lemur i idea wspierania osób chorujących onkologicznie - obecnie naszego głównego kierunku działań statutowych.

NIW COVID-19

NIW COVID-19

Kontynuując dobre wiadomości, otrzymaliśmy kolejne dofinansowanie z Narodowego Instytutu Wolności, tym razem w ramach Programu Wsparcia Doraźnego Organizacji Pozarządowych w Zakresie Przeciwdziałania Skutkom COVID-19, dla projektu “Fundacja Lemura – zdalna realizacja i wsparcie zadań pożytku publicznego”.

PROO5 POMOC DORAŹNA

PROO5 POMOC DORAŹNA

Uzyskaliśmy dofinansowanie z Narodowego Instytutu Wolności w ramach Programu PROO 5 Edycja 2020 na projekt “Fundacja Lemura – pomoc doraźna”.