Szkolenia Scaled Agile Framework (SAFe®)

Home / Szkolenia Scaled Agile Framework (SAFe®)

Szkolenia Scaled Agile Framework (SAFe®)

Scaled Agile Framework (SAFe®) to jedna z wiodących globalnych metod skalowania Agile w całej organizacji (od poziomu programu do portfolio), z sukcesem wdrażana i stosowana przez największe przedsiębiorstwa na świecie. SAFe® zwiększa wydajność zaangażowanie zespołów i jednocześnie przyspiesza czas wprowadzania produktów na rynek. Celem jest zapewnienie wsparcia dla firm aby umożliwić nieprzerwane i efektywne dostarczanie wartości zgodnie z harmonogramem i założeniami. SAFe® sprawdzi się w organizacjach gdzie zwykły Scrum już nie wystarcza a produkty wspierane są przez liczne zespoły projektowe.

W Fundacji Lemura współpracujemy z doświadczonymi i certyfikowanymi SAFe® Program Consultant (SPC), którzy posiadają akredytację do przeprowadzenia oficjalnych szkoleń z egzaminem i certyfikacją SAFe®.

Poniżej prezentujemy przykładowe szkolenia:

Certified SAFe® Practitioner

Szkolenie: SAFe for Teams

Certified SAFe® Product Owner / Product Manager

Szkolenie: SAFe Product Owner / Product Manager

Certified SAFe® Scrum Master

Szkolenie: SAFe Scrum Master

Certified SAFe® Agilist

Szkolenie: Leading SAFe

Napisz do nas aby dostać indywidualną wycenę dla swojej firmy. Oferujemy szkolenia zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej.

Materiały do szkoleń oraz egzaminy są w języku angielskim.
Samo szkolenie może być prowadzone po polsku lub angielsku.

Potrzebujesz innego szkolenia z SAFe®? Napisz do nas na biuro@fundacjalemura.pl i postaramy się pomóc.