Warsztat Współpraca NGO z Biznesem

Home / Warsztat Współpraca NGO z Biznesem

Skuteczne współpraca organizacji pozarządowych z biznesem na dużą skalę niemal od zawsze pozostawała w strefie mitów.

Niektórym się udawało, było sporo potknięć, większość jednak nawet nie spróbowała.

W Fundacji Lemura działają osoby będące na styku świata NGO i Biznesu, stąd oferujemy unikalną perspektywą i proponujemy warsztaty mające na celu temat współpracy tych dwóch środowisk.

Warsztaty mogę mieć kilka form:

• Dedykowane dla NGO lub sieci NGO, które planują podjąć rozpocząć współpracę z Biznesem
  • Dedykowane dla firm, które współpracują lub planują podjąć współpracę z NGO
  • Łączone, dla firm i NGO, które już współpracują lub planują współpracować
  • Lub przybrać inną formę, którą uzgodnimy z Tobą

Warsztat dla NGO (1 dzień):

• Porozmawiamy na temat wzajemnych oczekiwań i form współpracy
  • Zestawimy to z danymi z rynku i analizami z ostatnich lat
  • Poprzez pracę indywidualną i w zespołach przejdziemy przez kanwę biznesową dla NGO, w której skupimy się na współpracy z biznesem
  • Omówimy wyniki, które przełożą się na jasny plan dla Waszej organizacji z rozpiską następnych kroków, które trzeba podjąć aby rozpocząć współpracę

Warsztat dla Biznesu (1 dzień):

• Porozmawiamy na temat wzajemnych oczekiwań i form współpracy
  • Porównamy to z danymi z rynku i analizami z ostatnich lat
  • Poprzez pracę indywidualną i grupową opracujemy cele i standardy współpracy dla Waszej organizacji
  • Wspólnie stworzymy plan akcji, który jasno określi kierunek działań na najbliższy rok

Zainteresowani? Zapraszamy do kontaktu na biuro@fundacjalemura.pl. Sesje i warsztaty najlepiej się sprawdzają w formie stacjonarnej, ale może je także przeprowadzać online z uwagi na ograniczenia epidemiologiczne.