Wolontariat pracowniczy

Home / Wolontariat pracowniczy

W Fundacji Lemura wierzymy, że aktywni pracownicy, zaangażowani w sprawy publiczne i dbający o otaczający ich świat to lepsza przyszłość dla nas wszystkich.

Dlatego podejmujemy działania angażujące różne grupy społeczne w prace wolontaryjne. Jesteśmy dolnośląskimi koordynatorami projektu Serce od Serca, w którym angażujemy chętnych do szycia
poduszek rehabilitacyjnych na rzecz pacjentów onkologicznych oraz promujemy profilaktyczne samobadania piersi. Działamy m.in. poprzez wolontariat pracowniczy organizując wydarzenia zarówno poprzez
wydarzenia na miejscu w firmie jak i zdalnie.

Zdalna współpraca oznacza koniec biernego oczekiwania na zwalczenie Covid-19 i przejście do aktywnego działania. Od marca 2020 opracowaliśmy i wdrożyliśmy model zdalnego wolontariat pracowniczego dla firm zainteresowanych wspieraniem profilaktyki onkologicznej.

Oferujemy dla pracowników Państwa firmy możliwość włączenia się w inicjatywy charytatywne dla ochrony i promocji zdrowia dysponując zapleczem know-how, webinarami jak szyć poduszki rehabilitacyjne #SERCEodSERCA oraz wypożyczając Wolontariuszom na terenie Wrocławia maszyny do szycia.

• Zdalny wolontariat pracowniczy wspierający ochronę zdrowia i pacjentów onkologicznych
  • Bezpieczne zaangażowanie wolontariuszy (epidemiologiczne restrykcje COVID-19)
  • Pełna transparentność we współpracy
  • Zadania CSR realizujemy z wykorzystaniem najlepszych praktyk zarządzania projektami
  • Realizujemy projekty zarówno w wersji polsko jak i anglojęzycznej.